Amerika Vizesi

Amerika Vizesi

Tüm dünya vatandaşlarının hayallerini süsleyen o Amerika hayalinin gerçekleşmesi için öncelikle oldukça detaylı bir vize sürecinden geçmek gerekiyor. Özellikle Türkiye’yi vizeye tabi tutan Amerika, gerek bölgesel gerek politik olaylardan dolayı süreçleri zaman zaman çalkantıya girebiliyor. Bu nedenle de tüm süreçleri eksiksiz olarak tamamlamak ve Amerika vizesi alabilmek için Vize İşlem ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Bilindiği üzere hem turizm hem de iş fırsatları bakımından küresel çapta tercih edilen ülkelerden olan Amerika Birleşik Devletleri, rağbet gören bir ülke olduğu için vize süreçlerini de bir hayli zorlu gerçekleştiriyor. Diğer dünya ülkelerinin vizelerine göre ret alma olasılığı çok daha yüksek olan Amerika Birleşik Devleti vizesi başvurusunda her dört kişiden bir tanesinin başvurusu reddediliyor. Bu dört kişi arasında yer almamanız için Randevu Vize ile iletişime geçmelisiniz.

Danışmanlık firması olarak yer aldığımız bu süreçte temel anlamda tüm vize işlemlerinizi zaman kaybetmeden yerine getirmekteyiz. Aynı zamanda süreç yönetimi ile birlikte zaman kaybı sorununuzu ortadan kaldırmaktayız.

Turistik vize, Erasmus vizesi, Çalışma vizesi, Seminer vizesi, Aile birleşimi vizesi, Sağlık vizesi vb. tüm vize işlemlerinizde sizlere en büyük desteği sağlamaktayız.

amerika-vizesi

Amerika Vizesi ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Amerika vizesi son derece meşakkatli bir süreci bünyesinde barındırmaktadır. Kolay bir süreç olması için bizimle iletişime geçmenizde fayda var.

Amerika vizesi almak için ilk etapta hangi vize türüne dahil olduğunu bilerek ilerlemen gerekmektedir. Vize İşlem ile iletişime geçerek tüm süreci başarıyla ilerletebilirsin.

Vize İşlem olarak başvurunuzun en başından sonuç kısmına kadar olan tüm süreci takip etmekteyiz. Gerekli tüm bilgileri tarafınıza yönelteceğiz.

Hizmetlerimiz